Motorem
Stacja Motorem

O nas

MOTOREM GRACZYK spółka jawna jest przedsiębiorstwem działającym od lutego 2011 roku. Firma prowadzi działalność usługową w zakresie wynajmu biur, hal, pomieszczeń magazynowych, zakładu napraw głównych silników. Na miejscu wykonujemy drobne usługi ślusarskie. Świadczymy usługi parkingowe dla wszelkich pojazdów, w tym samochodów ciężarowych z naczepami. Teren jest dozorowany przez Agencję Ochrony Mienia oraz system CCTV przez całą dobę.


Usługi

Od lutego 2012 r. prowadzimy Okręgową Stację Kontroli Pojazdów o kodzie rozpoznawczym POZ/019.

Badania techniczne wykonywane na naszej stacji prowadzone są przez wykwalifikowany personel przy wykorzystaniu atestowanego, nowoczesnego sprzętu komputerowego. Dwa nowoczesne stanowiska diagnostyczne pozwalają na sprawdzenie każdego pojazdu. Oferujemy pełną gamę badań technicznych wszystkich rodzajów pojazdów.

Wykonujemy badania okresowe, rejestracyjne i dodatkowe wszystkich pojazdów w pełnym zakresie. Posiadamy upoważnienie do umieszczania nadanych cech identyfikacyjnych pojazdu. Dodatkowo można o u nas wykonać kalibrację, archiwizację i naprawę tachografu cyfrowego.


Lokalizacja

MOTOREM GRACZYK sp.j. położona jest zaledwie 1 km od węzła komunikacyjnego KOSTRZYN drogi ekspresowej S5. Od drogi krajowej nr 92 prowadzi do nas północna obwodnica Kostrzyna.


Godziny otwarcia

Badania techniczne pojazdów można wykonać w dni powszednie w godzinach 08.00-18.00 oraz w soboty w godzinach 08-14.00. Sekretariat jest czynny od poniedziałku do piątku, w godz. 07.00 – 15.00. Parking strzeżony czynny jest całą dobę.